Özel Bankacılık

Dünyanın en hızlı büyüyen servet birikim alanlarından birini temsil eden Türkiye, özel bankacılık alanında faaliyet gösteren şirketler için büyük fırsatlar vadediyor.

Türkiye’de bankadan bankaya değişmekle birlikte, genellikle 1 milyon TL’den fazla varlığı bulunan müşterilere özel bankacılık kapsamında kişiselleştirilmiş hizmet, varlık yönetimi ve optimizasyonu, yatırım danışmanlığı ve kiralık kasa gibi hizmetlerin yanı sıra banka dışı avantajların sunulduğu ayrıcalıklı hizmetler de sağlanıyor.

Yeni yatırımların ilgi odağı olan Türkiye’de bireysel müşteriler ve aileler, finansal hedeflerine uygun olacak şekilde geniş yatırım seçenekleri ve varlık tahsisi danışmanlığı gibi sofistike varlık yönetimi çözümlerine ihtiyaç duyuyor.

Köklü yasal ve düzenleyici kurumların merkezlerini de bünyesinde barındıran İFM, profesyonel hizmet sağlayıcıları ile sektör uzmanlarının da yer aldığı rakipsiz bir merkez üssü olarak konumlanıyor. İFM, varlık yönetimi, yatırım bankacılığı, sermaye piyasası ve alternatif yatırım hizmetlerinin yanı sıra öncü fintek girişimlerine de ev sahipliği yapıyor. Çok yönlü ekosistemi sayesinde, özel bankacılık şirketlerinin, ayrıcalıklı hizmet talep eden özel müşterilerinin ihtiyaçlarına hız ve kolaylıkla karşılık verebileceği bir platform sunuyor.