İstanbul Finans Merkezi bünyesinde kamu ve özel sektör bankaları, piyasa denetleyici ve düzenleyici kurumlar, sigorta şirketleri ve bağımsız ofis alanlarının da yer aldığı 21 ofis binasından oluşmaktadır.

İstanbul Finans Merkezi içerisinde yer alan tüm ofis alanları dünya standartlarında yüksek teknoloji ile donatılmıştır. Açılabilir pencereler ve UV filtreli havalandırma sistemlerine sahip olan ofis binaları, ortak çalışma alanları ve toplantı salonları ile birlikte İFM kampüsü içerisinde çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet vermektedir.

İFM Hazır Ofis, ulusal ve uluslararası birçok firmanın hazır ofis kullanımına yönelik taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Ofisler, kiracılara tam donanımlı kullanıma hazır bir şekilde döşenmiş olarak teslim edilecek olup teknolojik alt yapısı ile ofis yönetiminde de destek hizmetleri verecektir. Aynı zamanda, firmaların operasyonlarını verimli bir şekilde kurabilecekleri imkan sunmayı hedeflemektedir.

Farklı metrekare seçenekleriyle firmaların gereksinimlerini karşılayacak çalışma alanları için ideal çözümler sunulmaktadır.

İFM Hazır Ofisin sunduğu olanaklar;

Özellikler

İFM, dinamik bir ekosisteme sahip bir finans üssü olarak, A sınıfı binalarda tüm yönetim sistemlerini tek bir çatı altında topluyor, dünya standartlarının üzerinde teknolojik donanımla ve akıllı şehir modeli ile hayata geçiriliyor.

Akıllı Ofis

E-mobilite

Fiber Altyapı

Kesintisiz Enerji

Temiz Hava

Hızlı Tedarik

LEED Altın Sertifikası

Depolama Alanları