GAYRİMENKULLER

İstanbul Finans Merkezi, 1,4 milyon metrekarelik ofis alanları, 100 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 22 bin metrekarelik konferans merkezi, 30 bin metrekarelik 5 yıldızlı oteli, 26 bin araç kapasiteli otoparkı ve akıllı şehir modeliyle yönetimi ile iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

office-1

Ofisler

İstanbul Finans Merkezi, son teknolojiyle donatılmış 21 binada kamu ve özel sektör bankalarını, farklı kategorilerden ulusal ve uluslararası finansal kuruluşları, sigorta şirketlerini, aracı kurumları ve profesyonel hizmet şirketleri ile reel sektörü bir araya getiriyor.

Dinamik bir ekosisteme sahip bu finans üssü, A sınıfı binalarda tüm yönetim sistemlerini tek bir çatı altında toplayarak dünya standartlarının üzerinde teknolojik donanımla ve akıllı şehir modeli ile hayata geçiriliyor.

DAHA FAZLA

Alışveriş Merkezi

100.000 metrekarelik alana yayılan İFM AVM’nin marka karması tüm çalışan ve ziyaretçilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlandı.

Günlük 75 bin çalışan ve ziyaretçiyi ağırlayacak olan İFM AVM içerisinde yer alacak 350’nin üzerinde perakende ünitesi içerisinde dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen perakende, moda ve hizmet markalarının yanında dünyanın ünlü mutfaklarından zengin çeşitlilikte restoranlar da proje içerisinde olacak.

İFM AVM zengin, sosyal, sanatsal, kültürel yaşamın yanı sıra çevre yolu ve metro bağlantıları sayesinde en konforlu ulaşım imkanlarını sunacak.

DAHA FAZLA
1
conference

Konferans Merkezi

İFM Konferans Merkezi, 10.300 m2 alanı ve yaklaşık 2 bin 100 kişilik kapasitesi ile ulusal ve uluslararası çapta etkinliklere ev sahipliği yapacak.

H blok içerisinde yer alacak İFM Konferans Merkezi ekonomi, finans, enerji ve çevre politikaları başta olmak üzere, inovasyondan finansal teknolojilere, katılım finanstan yatırımlara birçok alanda düzenlenecek etkinliklerde sektör liderlerini ağırlayacak.

İFM Konferans Merkezi ayrıca yerli ve yabancı sanatçıların konserleri, sergileri ve sohbet toplantıları gibi kültürel ve sanatsal etkinliklere de kapılarını açacak.

DAHA FAZLA

Otel

İstanbul Finans Merkezi bünyesinde 34.000 m2lik alana yayılan 5 yıldızlı bir otel de yer alıyor.

300 oda ve 375 yatak kapasiteli otel, ziyaretçilerine SPA merkezi, yüzme havuzu ve spor salonları içeren bir güzellik ve sağlıklı yaşam merkezi sunacak.

İstanbul’un dört mevsimini yaşatan muhteşem iklimine uygun bir ortam sunan bir mimari ile tasarlanan otel, çeşitli dünya mutfaklarından seçkin restoranlara ev sahipliği yapacak.

DAHA FAZLA
hotel
İSTANBUL FİNANS MERKEZİ

Kiracı Başvuru Formu

office
Ofis

Detaylı bilgi için bize ulaşın

BAŞVUR
mall
Alışveriş Merkezi

Detaylı bilgi için bize ulaşın

BAŞVUR

1
İLETİŞİMDE KALIN

Kiracı Başvuru Formunu şimdi doldurun!